מוזיקה ואמנות היו מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מפס הקול שליווה את חיי. כבר בתיכון אני זוכר איך המחנכת שלי אישרה לי להבריז מהמתכונת בהיסטוריה כדי שאוכל לתפוס את ההופעה של easy star all star בבארבי. מאז ועד היום, רגעים רבים בחיי הושפעו מאינספור יצירות, שכל אחת מהן בדרכה שלה השפיעה וגרמה לתמורות בדרך שבה אני הולך.

אל האהבה לאמנות, התווספו בשנים האחרונות שני נושאים מהותיים שהעסיקו אותי רבות בעת שהותי באוניברסיטה. הראשון, מתייחס לעובדה שאמנות כמו כל צורה אחרת של ידע, היא דבר שצריך לחלוק על מנת שהעולם שבו אני חיים יהפוך לעשיר, מורכב ולעיתים גם יפה יותר. השני, נוגע לאותם רגעים קטנים ומהמורות שמשפיעים על אישיותנו, ומבדילים אותנו מאלו שחיים מסביבנו.

דרך השילוב בין נושאים אלו, מבקש הבלוג "סינגולארי" לייצר חלל וירטואלי ואינקלוסיבי שאליו יוכל להיכנס כל מי שירצה לפרסם יצירות, או לחלופין להיחשף אליהן. מתוך מטרה, להנגיש עבור כלל הציבור יצירות אומנות שלעיתים קרובות נחבאות מהעין ומהלב. בנוסף, מבקש הבלוג לחשוף באמצעות סיפוריהם השונים של האומנים שיוצגו באתר, את אותה סינגולאריות אנושית שקיימת בכל אחד מאיתנו, שאותה הגדירה בעבר הפילוסופית חנה ארדנט כגלעין הייחודיות שמבדיל ומבחין ביני לבין אלו שהולכים בסמוך אליי ברחוב.

בכך,יתארו הסיפורים האנושיים השונים שיוצגו בבלוג, את חלומותיהם הכמוסים של היוצרים והיוצרות השונים, הקשיים שעולים בדרכם העקלקלה, ואת הסיבה שבעטיה כל אחד ואחת מהם מוכן לחיות באי ודאות כמעט גמורה בנוגע לעתידם, בשל הרצון לחיות אורח חיים שבו מושא אהבתם הוא גם עיסוקם.